WT Akademi Nedir?

‘WT Akademi’ eğitim programımız, performans sanatlarına ilgisi olan ve bu alanda eğitim almak isteyen, on yedi yaşından büyük olan herkes için uygun bir programdır. ‘Oyunculuk’, ‘Hareket Araştırmaları ve Performans’ , ‘Sahne Uygulaması’, ‘Diksiyon’, ‘Nefes Kullanımı ve Şan’, ‘Dünya Tiyatro Tarihi’, ‘Sinema Kültürü ve Film Okumaları’ gibi derslerimizin olduğu, pek çok disiplinden faydalanarak oluşturduğumuz bu yoğunlaştırılmış eğitim programımızda, hem uygulamalı hem de teorik derslerimiz olacaktır.

    Dört ay sürecek olan eğitim programımıza kayıt yaptırmak isteyen katılımcılarımızın geçmişte tiyatro, dans vb. alanlarda eğitim görmüş olma zorunlulukları yoktur. Dört aylık eğitimini tamamlamış olan her katılımcımıza katılım belgesi verilecektir. Ayrıca gelişen ekip dinamiğine bağlı olarak, katılımcılarımızla bir sunum performans gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, eğitim sürecimiz boyunca en çok önem verdiğimiz nokta, devamlılık olacaktır.

    Toplam 64 ders (128 saat) olarak planladığımız ‘WT Akademi’ eğitim programımız, Nisan ayında başlayacaktır ve kontenjanımız 15 kişiyle sınırlıdır. Kayıt yaptırmadan önce bilgi almak için bizi arayabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz.