Konservatuvara Hazırlık Eğitimi

‘Woerk Theater’ olarak hazırladığımız ‘Konservatuvara Hazırlık’ eğitim programımız; konservatuvarların ya da güzel sanatlar fakültelerinin tiyatro, oyunculuk bölümlerinin gerçekleştireceği yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen katılımcılarımız için uygun bir programdır. ‘Oyunculuk’, ‘Doğaçlama’, ‘Rol’, ‘Hareket Araştırmaları ve Performans’, ‘Dünya Tiyatro Tarihi’, ‘Diksiyon’, ‘Ses- Nefes, Şan’ derslerimizin olduğu, deneyimli kadromuz tarafından hazırlanan özgün eğitim programımız, dört ay sürecektir.

Konservatuvara hazırlanan öğrencilerimiz, öncelikle programımız doğrultusunda yoğun bir eğitim göreceklerdir. Ardından öğrencilerimize tirat seçmeleri konusunda yardımcı olunacak, her öğrencimizle en az iki tirat çalışılacaktır. Uygulamalı derslerle paralel yürütülecek olan teorik derslerimizde, öğrencilerimizin sınavda karşılaşabilecekleri sorular karşısında doğru cevaplar verebilmeleri için çalışmalar yapılacaktır.

Sınavlara doğru yöntemle çalışmak kadar, sınavı doğru yönetmek de çok önemlidir. “Woerk Theater” ekibi olarak bu zorlu süreçte yanınızdayız.

Toplam 4 ay sürecek, 64 ders (128 saat) olarak planladığımız ‘Konservatuvara Hazırlık’ eğitim programımız, Nisan ayında başlayacaktır ve kontenjanımız 15 kişiyle sınırlıdır. Kayıt yaptırmadan önce bilgi almak için bizi arayabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz.